Jak to všechno začalo?

18. července 2014 v 23:24
S manželkou máme dvě děti syna 8 let - je můj nevlastní, ale jsem sním od jeho 1,5roku, v podstatě ani neví že je nevlastní a svého pravého tátu nezná - nemá o něj zájem. Dále máme spolu 4 roční dceru, ta je již moje :) Bydlíme v menším městečku kam jsem se přestěhoval z Prahy a do Prahy zase kousek od Pardubic. Je to tedy tak, že za těch 6 let co tady žiju zde pořád ještě nemám moc přátel a trochu bojuji se začleněním. Svoji rodinu mám odsud zhruba 120 km, ale pravidelně ji navštěvuji.
Tak a co se vlastně mezi námi stalo? Přiznám se nejsem úplně společenský typ a raději trávím čas se svoji rodinou a prací - bohužel, nebo spíše bohudík, jak se to vezme, pracuji z domu a tím pádem jsem pořád doma jen párkrát do měsíce odjíždím někam na schůzku, ale je to spíše výjmečně. Manželka je na tom trochu jinak, pracuje jako barmanka, takže je týden doma a druhý týden prospí a je v pořád v kontaktu s lidmi, takže by se dalo říci že v tomto jsme celkem rozdílný. Ale zpět k otázce, proč mne manželka chce opustit? Jednoduše už pár let ode mne necítila lásku a nakonec si našla někoho jiného s kterým si chce pronajmout byt a vzít tam moje děti.
Tak to by jsme měli zjednodušenou verzi mého problému :) Tak si říkám co sem vlastně budu psát, když je všechno strašně složitý a nejde to pomalu ani popsat slovy? No uvidíme co se z mého počinu nakonec vyklube.

Mám pro vás jednu malou radu: Pečujte o svůj vztah a nenechte to dojít někam odkud není návratu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jannelalaj jannelalaj | 19. července 2014 v 5:59 | Reagovat

Vztah je strašně složitá věc, každý z partnerů je jiný a má jiné potřeby a rozdílné názory. Jeden má rád komunikaci, druhý je zase raději, když na něj nikdo nemluví. Důležité je se o partnera zajímat, všímat si detailů kolem něj a snažit se, aby měl opravdu ten pocit, že o něj má ten druhý skutečně zájem a záleží mu na něm. Jeden druhého by si měl vážit a chápat, proč zrovna jeho názor je takový.Mluvit spolu ,třeba jen že protivný soused zakopl na zahradě a  společně se tomu zasmát(sousedovi se nic nestalo :-)). Hlavní je,  si tyhle věci neustále uvědomovat!!! Jde to těžko, ale jde! Drž se a neboj se nového vztahu:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama